Naeun elhagyja az Apink-et, Lay pedig az SM-et

Naeun elhagyja az Apinket

Csak néhány nappal az APINK 11. évfordulója előtt szomorú hír érte az összes pandát . A lemezkiadó április 8-án jelentette be, hogy Naeun hivatalosan is elhagyja a csoportot. Az idolnak túl nehéz volt összeegyeztetni színésznői karrierjét a YG-nél és idolként az IST-nél. Naeun mégis búcsúlevelet írt Instagram-oldalára, amelyben megköszönte a rajongóknak és a tagoknak a 10 csodálatos évet.

Lay az EXO-ból távozik az SM Entertainment-től

Ugyanezen a napon Lay az EXO-ból is úgy döntött, hogy Instagram-posztban búcsúzik. Az EXO utolsó kínai tagja, aki még a kiadónál maradt, bejelentette, hogy távozik az SM-től 10 év után. A művész továbbra is rendelkezésre áll, ha tagjai szükségük lesz rá, és ugyanakkor kijelenti, hogy nem hagyja el hivatalosan a bandát, csak a kiadót. Kívánunk neki és Naeunnak sok sikert a további karrierjükben. kpoptv promóciós banner

Kapcsolódó termékek

Kategóriák
KPOP bolt - Ruházat ... 525 Koreai stílus 230 BTS Bangtan Boys: ru... 202 KPOP ékszerek: BTS, ... 78 Blackpink 34 Koreai blúz és ing 33 Koreai kabát és dzseki 33 Koreai póló 32 IVE 26 KPOP fotókártyák 23 Koreai zokni 22 KPOP gyűrű 21 Koreai pizsama 21 KPOP doboz 20 KPOP sapka 19 Ateez 19 BigBang 13 KPOP tok 13 Gyermek hanbok 12 Astro 11 Összes termék
🏠 Kezdőlap 🛍️ Termékek 📋 Kategóriák 🛒 Kosár