A kétségbeesés hatalmába keríti a Neverland rajongóit. Akik még nem hallottak róla, Soojin kizárták a GI-DLE-ből. Az ok? Nos, úgy tűnik, hogy iskolás korában zaklató volt. zaklató volt iskolás korában . Bár az idol bűnössége nem bizonyosodott be, Soojin ellenzői nem kerültek bíróság elé rágalmazásért.
Annak ellenére, hogy Soojin távozott az IDLE-ből, szerződése alapján továbbra is a CUBE kiadóhoz tartozott. Azonban miközben az ügynökség megerősítette, hogy az öt tagú csapat még ebben a hónapban visszatér, március 5-én szomorú hírt is bejelentett. Sajtóközleményében a kiadó kijelentette, hogy felbontja Soojin szerződését . Hozzátette továbbá, hogy ezt a döntést a rendőrség határozatának tiszteletben tartásával hozta meg, amely – emlékeztetünk rá – bizonyíték hiányában nem ítélte el a vádlókat a művésznő rágalmazásáért.
Tehát hivatalos: Soojin már nem tagja a G(I)-dle-nek




![Moon byul [mamamoo] – bemutatás Moon byul [mamamoo] – bemutatás](https://i0.wp.com/vpsalpha.b-cdn.net/kpop/image_1413.jpg?w=768&resize=768,0&ssl=1)
