Red Velvet viselkedése miatt támadások kereszttüzében
Takács Tímea K-pop és koreai popkultúra szakértő több mint 10 év tapasztalattal K-pop zenében, merchandisingben és koreai popkultúrában
Ebben a hónapban senki sem hagyhatja figyelmen kívül a Red Velvet visszatérését. Ez azonban újra felizzította a vita egyes tagok viselkedéséről.
Red Velvetet vádló kommentet hagyott. A Korean Airline Korean Airline légiutas-kísérő azt állította, hogy a zenekar jelen volt az általa üzemeltetett járaton. Joyt, Yerit és Irénét nagyon tiszteletlen személyeknek írta le. Állítólag úgy bántak a légiutas-kísérőkkel, mint a rabszolgáikkal. A beszámoló szerint Wendy és Seulgi viszont udvariasak voltak .
A Jeju Air Service egy másik alkalmazottja úgy tűnik, megerősíti az internetes felhasználó állításait, hozzátéve, hogy Irene vulgárisan dobta el útlevelét és jegyeit az alkalmazottaknak.
Ráadásul nem akart magát bejelentkezni, hanem egy alkalmazottat kért meg, hogy tegye meg helyette.
Míg egyesek nem lepődnek meg a vezető múltját ismerve, mások óvatosabbak. Irene-nek nem lenne értelme így viselkednie a stylistával történt hatalmas botrány után.